Zalogowany jako: .   Wyloguj się
  Strona 2 z 2

Jak używać wibratora - samotnie lub z partnerem?

Zobacz artykuły na temat:miłośćsekspozycje seksualnezwiązek
Kupiłaś wibrator i nie wiesz co dalej? My podpowiadamy - jak używać wibratora zarówno podczas igraszek z partnerem, jak i w samotności!

Jak używać wibratora - praktyczne wskazówki

Oddychaj

Głębokie oddechy wzmagają intensywność doznań. Podczas zabawy z wibratorem staraj się więc oddychać głęboko.

Użyj lubrykantu

Posmaruj wibrator obficie lubrykantem - niezależnie czy pieścisz łechtaczkę, czy wprowadzasz wibrator do pochwy/odbytu. Wiele kobiet zaczyna grę wstępną od dotyka się wibratorem po wargach sromowych, dopiero potem, gdy są podniecone zaczynają pieścić łechtaczkę.

Jeśli dla Ciebie także pieszczenie łechtaczki jest bolesne lub nieprzyjemne, gdy nie jesteś jeszcze podniecona, załóż (jak już sugerowaliśmy) bieliznę! Tkanina zmniejszy intensywność doznań.

Kontroluj wibracje

Większość wibratorów ma regulację ostrości wibracji. Na początek zacznij od najmniejszych obrotów. Są one przyjemne i pozwolą Ci się odprężyć. W trakcie rosnącego podniecenia możesz zwiększać wibracje!

Wibrator w pochwie

Zabawa wibratorem o dobry moment na poszukiwanie punktu G. Znajduje się ona na głębokości 3-4 centymetrów w pochwie na przedniej ściance - od strony łechtaczki. Aby do niego dosięgnąć musisz wkładać wibrator pod kątem. Możesz także używać wibratora przeznaczonego specjalnie do penetracji punktu G lub prostaty - ma on charakterystyczną wypustkę na górze.

Pamiętaj, że najwrażliwszy na bodźce jest przedni odcinek pochwy!

Wibrator w odbycie

Jeśli lubisz analne igraszki - możesz spróbować! Możesz także zachęcić mężczyznę do wypróbowania wibratora, ale powinnaś wiedzieć, że mężczyźni wybierając dildo do zabawa analnych dla siebie preferują cienkie wibratory...


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter